Bestill billett

23 11 88 00
booking@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Restaurant

23 11 88 00
booking@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Book komiker

23 11 88 20
firmapost@standup.no

Stand Up Norge AS
Munkedamsveien 61, 0270 Oslo

Book event

479 15 521
event@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Kontaktpersoner

Ansatte_Elina_Krantz
Elina Krantz
Produsent

elina@standup.no

Ansatte_Smil
Frank N. Eikeland
Daglig leder

frank@latter.no
992 99 903

Ansatte_Janne_Bjercke
Janne A. Bjercke
Bookingsjef/Ass. daglig leder

janne@latter.no
909 45 720

Ansatte_Smil
Magnhild Kleven
Eventsjef

event@latter.no
479 15 521

Ansatte_Henrik_Jönsson
Henrik Jönsson
F&B-ansvarlig

F&B@latter.no
995 52 443

Ansatte_Henrik_Widerberg
Henrik Widerberg
Kjøkkensjef

kjokkensjef@latter.no

Ansatte_Smil
Pia Norheim
Restaurantsjef

restaurantsjef@latter.no

Ansatte_Smil
Emilie Bråten
Barsjef

Bar@latter.no

Ansatte_Kjetil_Husøy
Kjetil Husøy
Teknisk sjef

kjetil@latter.no
906 18 137

Ansatte_Rune_Viken
Rune Viken
Prosjektleder

rune@standup.no
982 32 092

Ansatte_Rune_Johansen
Rune Johansen
Økonomisjef

rune.johansen@standup.no
479 18 704

Ansatte_Erland_Grev_Hesthagen
Erland Grev Hesthagen
Artistbooking - Bedriftsmarkedet

erland@standup.no
482 08 745

Ansatte_Smil
Magnhild Hansen
Key Account Manager - Eventbyrå

magnhild@standup.no
987 65 178

Ansatte_Emil_Aarland
Emil Aarland
Key Account Manager - Kultur/Hotell/Produksjon

emil@standup.no
400 13 619

Ansatte_Smil
Olav André Gravseth
Artistbooking / Prosjektmedarbeider

olav@standup.no
456 33 868

Ansatte_Smil
Kine Sandsengen Darrell
Key Account Manager - Studentmarked / Content Manager

kine@standup.no
977 67 247

Ansatte_Jeanette_Eiklid_Nilsen
Jeanette Eiklid Nilsen
Key Account Manager - Forsvaret

jeanette@standup.no
951 00 203

Ansatte_Smil
Arnt Ove Foss
Grafisk Designer

arntove@standup.no
419 08 880

Ansatte_Smil
Sofie Smiseth Sejersted
Regnskapsmedarbeider

sofie@standup.no
938 31 182

Ansatte_Smil
Bernt Åge Nyborg
Teknisk ansvarlig

tekniker@standup.no
466 93 185

Kart