Bestill billett

23 11 88 00
booking@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Restaurant

23 11 88 00
booking@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Book komiker

23 11 88 20
firmapost@standup.no

Stand Up Norge AS
Munkedamsveien 61, 0270 Oslo

Book event

479 15 521
event@latter.no

Latter på Aker Brygge
Holmens Gate 1, 0250 Oslo

Kontaktpersoner

Ansatte_Elina_Krantz
Elina Krantz
Produsent

elina@standup.no

Ansatte Frank N Eikland
Frank N. Eikeland
Daglig leder

frank@latter.no
992 99 903

Ansatte Christoffer Thunhold Kihlstrøm
Christoffer Thunholm Kihlstrøm
Assisterende Daglig Leder

christoffer@latter.no
407 23 549

Ansatte_Janne_Bjercke
Janne A. Bjercke
Bookingsjef

janne@latter.no
909 45 720

Ansatte Magnhild Kleven
Magnhild Kleven
Eventsjef

event@latter.no
479 15 521

Ansatte_Henrik_Jönsson
Henrik Jönsson
F&B-ansvarlig

f&b@latter.no
995 52 443

Ansatte_Henrik_Widerberg
Henrik Widerberg
Kjøkkensjef

kjokkensjef@latter.no

Ansatte Pia Norheim
Pia Norheim
Restaurantsjef

restaurantsjef@latter.no

Ansatte Spartak Mamiev
Spartak Mamiev
Barsjef

bar@latter.no

Ansatte_Kjetil_Husøy
Kjetil Husøy
Teknisk sjef

kjetil@latter.no
906 18 137

Ansatte_Rune_Viken
Rune Viken
Prosjektleder

rune@standup.no
982 32 092

Ansatte_Rune_Johansen
Rune Johansen
Økonomisjef

rune.johansen@standup.no
479 18 704

Ansatte Erland Grev Hesthagen
Erland Grev Hesthagen
Artistbooking - Bedriftsmarkedet

erland@standup.no
482 08 745

Ansatte Magnhild Hansen
Magnhild Hansen
Artistbooking - Eventbyrå

magnhild@standup.no
987 65 178

Ansatte_Emil_Aarland
Emil Aarland
Artistbooking - Kultur/Hotell/Produksjon

emil@standup.no
400 13 619

Ansatte Olav Andre Gravseth
Olav André Gravseth
Artistbooking - Klubbscenen/Produksjon / Turnékoordinator

olav@standup.no
456 33 868

Ansatte Kine Sandsengen Darell
Kine Sandsengen Darell
Artistbooking - Studentmarked / Content Manager

kine@standup.no
977 67 247

Ansatte_Jeanette_Eiklid_Nilsen
Jeanette Eiklid Nilsen
Artistbooking - Forsvaret

jeanette@standup.no
951 00 203

Ansatte_Smil
Arnt Ove Foss
Grafisk Designer

arntove@standup.no
419 08 880

Ansatte Sofe Smiseth Sejersted
Sofie Smiseth Sejersted
Regnskapsmedarbeider

sofie@standup.no
938 31 182

Ansatte_Smil
Bernt Åge Nyborg
Teknisk ansvarlig

tekniker@standup.no
466 93 185

Kart